Parūkas tiek veidotas no vislabākajiem materiāliem un ar vismodernākajām, pārbaudītām tehnoloģijām.  Lai nodrošinātu ilgstošu kalpošanu, sekojiet kopšanas instrukcijai   un izmantojiet profesionālus kopšanas līdzekļus. 

KĀ UZVILKT PARŪKU?
Lietojiet matu tīkliņu, ja tāds ir nepieciešams. Parūkas priekšai jāatrodas 3-4 pirkstu attālumā no Jūsu uzacīm vai līdz ar Jūsu pašu matu saknes līnijas sākumu. Etiķetei parūkas cepurītes iekšpusē jāatrodās galvas aizmugurē, paralēli Jūsu kaklam. Parūku austiņām jāatrodās uz deniņiem, paralēli vienai otrai. Ja par kaut ko neesat pārliecināti, varat sazināties ar mūsu veikala speciālistiem.

Lai parūka kalpotu ilgāk un saglabātu griezumu un dabisku mirdzumu, iesakam izmantot profesionālus kopšanas līdzekļus:

- Šampūns + balzāms

Lietot katrā mazgāšanas reizē

- Matu kondicinieris

Papildus kopšanai, matu mīkstīšanai un vieglākai ķemmēšanai, uzsmidziniet uz gandrīz sausiem matiem. Neizskalot.

- Izsmidzināms matu līdzeklis

Silikona kondicionēšanas komplekss nogludina matus, izlīdzina trauslus matu galus un padara tos mīkstu, viegli ķemmējamus.

-  Matu maska

Uzklāt uz bojātiem matiem. Maska iekļūst dziļi matos un atjauno to struktūru.

- Matu laka

Piešķir frizūrai noturību un spīdumu.

SAGATAVOŠANA MAZGĀŠANAI

Dabīgos matus ķemmējat, kad tie ir sausi, un kamēr visi samezglojumi ir izķemmēti. Izmantojiet matu suku ar noapaļotiem sariem, kā arī mazgāšanas ķemmi ar bieziem, noapaļotiem sariem.

Svarīgi! Nelietot ķemmes ar asiem galiem vai bumbiņām to galos.

MAZGĀŠANA

Pievienojat divas ēdamkarotes ar šampūnu slēgtā izlietnē vai mazgāšanas bļodā ar remdenu ūdeni un samaisat. Iemērcējiet parūku ūdenī guļošā jeb horizontālā stāvoklī un izlīdzinat to. Nemērcējiet to ar parūkas iekšpusi uz āru! Nebērzējiet un nerīvējiet parūku! Pēc aptuveni 2-3 minūtēm, izskalojiet to. Atkārtojiet procedūru, ja tā šķiet vēl netīra.

Alternatīvs mazgāšanas veids: Uz izstieptas plaukstas turiet parūkas cepurīti, ļaujot remdenam ūdeni tecēt no augšas uz leju. Uzsmērējat šampūnu, izmantojot savu brīvo roku no parūkas augšdaļas līdz matu galiem, varat izmantot arī mazgāšanas ķemmi.

Ieteikums: Garu matu samezglojumus izķemmēt sausus pirms mazgāšanas.

AIZSARDZĪBA UN MIRDZUMS

Uzklājiet balzāmu, neskarot parūkas cepurīti, un iesmērējiet to matu galos. Tad izķēmmējiet tos no matu saknēm līdz galiem. Atsājiet balzāmu matos 2-5 minūtes, ja mati ir ļoti netīri varat atstāt to līdz 10 minūtēm. Pēc tam izskalojiet parūku. Novietojiet uz tīra dvieļa un nosusiniet to.

Uzsmidziniet kondicinieri papildus kopšanai un matu mīkstināšanai, vieglākai ķemmēšanai. Neizskalot. Turot parūku rokās vai, novietojot uz statīva, uzmanīgi izķemmējat to saknēm līdz matu galiem.

Tad izsmidziniet matu līdzekli, visu matu garumā, neskarot parūkas cepurīti.

Ja mati šķiet bojāti varat izmantot matu masku, iesmērojot visu  matu garumā un, uzmanīgi mitrus matus izķemmēt ar mazgāšanas ķemmi un atstāt masku matos uz pāris stundām vai uz nakti, vajadzīga dziļa atjaunošana. Izskalojiet.

ŽĀVĒŠANA + IEVEIDOŠANA

Vēlams parūkai pašai izžūt istabas temperatūrā, uz statīva.

Lai izveidotu viegli viļņotus matus, sausus, ieveidojiet tos ar rokām, vai uztinat tos uz ruļļiem. Parūpējaties arī, lai celiņš atrodās pareizā virzienā. Nepārķemmējiet matus, lai tie neizskatās nedabiski izpūruši. Kakla matiņus ir vēlams izķemmēt, lai novērstu savelšanos. Lai veidotu vakara frizūras, ieveidojat tos sausus, līdz maksimāli 180°C temperatūrai ar matu taisnotāju vai lokšķērēm. Pirms karstās ieveidošanas, izmantojat līdzekli pret karstuma aizsardzību.

Trūkums žāvēšanai ar fēnu ir, ka mati sāk kļūt sausi. Vienlaikus žāvējot un ķemmējot, mati raujās laukā no cepurītes un tiek bojāti.

Ieteikums viļņotiem/skruļļotiem matiem, periodiski izsmidzināt kondicionieri uz sausiem matiem. Tas atsvaidzinās un parūpēsies par matiem, lai saglabātu sprogas un cirtas.

IZTAISNOŠANA

Tas ir pilnībā normāli, ja parūkas mati ap kaklu saveļās. Tas pats notiek arī ar saviem matiem, kad tie skarās pret kaklu, apģērbu, rīvējas no siltuma un kustības. Uzmanīgi atmezglojat tos ar pirkstiem, ar speciālu ķemmi un varat izmantot taisnotāju (160-180°C), lai mati atkal kļūtu gludi (izmantojot pretkarstuma aizsardzības līdzekli matiem). Lai novērstu matu savelšanos, regulāri ķemmējat matus, kas atrodas pret kakla zonu.

UZMANĪBU

 -Nekad nelietojat balzāmu uz parūkas cepurītes. Taukaini un barojoši līdzekļi var sabojāt sietiņu un savienojumu vietas.

-Parūku mazgājat tikai tad, kad tas ir nepieciešams, tas ir pēc iespējas retāk. Mazgāšanas biežums ir atkarīgs no svīšanas intensitātes un aktivitātēm.

-Nelietojat parūku, kad guļat.

-Veicot matu  ieveidošanu un kopšanu, neaizskarat parūkas priekšējo sietiņu.

-Ķemmējat to uzmanīgi no augšas uz leju ar speciālu parūkai paredzētu ķemmi.

-Ražotājs un izplatītājs neuzņemas atbildību, ja pēc parūkas iegādes       ir radušies bojājumi dēļ nepareizas lietošanas, mazgāšanas un  kopšanas procesa.

JA JUMS IR KĀDI JAUTĀJUMI VAI NESKAIDRĪBAS, SAZINATIES AR MŪSU VEIKALA SPECIĀLISTIEM!

Veikalā LOKA ir pieejama parūku restaurācija (atjaunošana), kā arī veidošana.

Parūku veikals LOKA

Brīvības 39A, Rīga

Tālr. 67280460; 29275948