PAR MUMS

Salonam LOKA klients vienmēr ir pirmajā vietā!

Mēs ticam, ka savstarpējai komunikācijai un sapratnei ir vissvarīgākā loma veiksmīgai sadarbībai! 

Orientēšanās uz pakalpojumu ir mūsu galvenā prioritāte. Mūsu pārdošanas un apkalpojošajam personālam ir būtiska loma, lai nodrošinātu pozitīvu pieredzi klientam un labāko risinājuma jebkurai klienta vēlmei un vajadzībai. 

Strādājot ar tādiem starptautiskiem zīmoliem kā Noriko, Rene of Paris, Amore, Sentoo, Ellen Wille, Belle Madame, Christine Headwear mūsu pienākums ir ievērot kvalitātes prasības, kā arī sekot līdzi jaunākajām tendencēm. Katru sezonu parūku un galvassegu dizaina eksperti aizrautīgi meklē jaunākos stilus un inovatīvus risinājumus, īpašu uzmanību pievēršot pasaules modes un skaistumkopšanas tirgus tendencēm. Kolekcijas pastāvīgi tiek uzlabotas, ne tikai paaugstinot standartus attiecībā uz stilu un krāsu, bet arī apstrādes paņēmieniem un kvalitāti. Katrs modelis tiek individuāli pārbaudīts un kontrolēts, lai nodrošinātu nemainīgi augstu kvalitāti, tādējādi nodrošinot ikvienam klientam vislabāko izvēli!  

Salons LOKA atrodas Rīgā, Avotu ielā 7. Šeit plašā klāstā jūs atradīsiet sev piemērotāko parūku un galvassegu.

Sezonāli piedalamies arī skaistumkopšanas izstādēs, publiskās prezentācijās un nodrošinam regulāru saziņu, izmantojot mājas lapu www.parukas.lv un sociālos medijus Facebook, Instagram jaunumiem.

Mēs strādājam Jūsu labā!