Izstrādājumu kopšana.
Lai jūsu parūka izskatītos dabīga un skaista, nepieciešams to savlaicīgi un pareizi apkopt, izmantojot speciālus līdzekļus sintētisko matu kopšanai.
Vislabākais veids, kā saglabāt parūkas sākotnējo izskatu, ir mazgāt to katru 10 valkāsanas reizi. Parūka ir jāmazgā, ja tā sākusi specifiski smaržot vai izskatās netīra. Sekojiet mūsu rekomendācijām, tas palīdzēs uzturēt jūsu parūku labā stāvoklī.

Sagatavošana mazgāšanai. 
Sakārtojiet šķipsnas un saudzīgi izķemmējiet parūkas matus, sākot ar galiņiem un virzoties augšup līdz saknēm. Sprogainiem un cirtainiem parūkas matiem ķemmes izmantošana ir kategoriski aizliegta. Mati ir jāsakārto ar roku pirkstiem.

Mazgāšana.
Izšķīdiniet vāciņu šampūna vienā litrā istabas temperatūras ūdens un uz desmit minūtēm pilnībā iegremdējiet parūku šķīdumā. Akurāti izskalojiet parūku vēsā ūdenī, ietiniet dvielī un maigi izspiediet.

Balzama izmantošana. 
Balzams tiek lietots tūlīt pēc mazgāšanas. Izšķīdiniet korķīti balzama vienā litrā istabas temperatūras ūdens un uz desmit minūtēm iegremdējiet mitro parūku ūdenī. Neizskalojot ietiniet parūku dvielī un maigi izspiediet.

Žāvēšana. 
Atbrīvojoties no liekā ūdens, ietiniet parūku dvielī un maigi izspiediet. Nekādā gadījumā neizgriest un neberzēt parūku. Žāvējiet parūku uz speciāla statīva istabas temperatūrā. Izvairieties no tiešu saules staru nokļūšanas uz parūkas vai citu siltuma avotu ietekmes uz to.

Ieveidošana. 
Sauso parūku saudzīgi izpuriniet un izķemmējiet. Nedaudz apsmidziniet parūku no smidzinātāja ar vēsu ūdeni. Vairums parūku pēc tam uzreiz pieņems savu sākotnējo formu. Neizmantojiet ķemmi sprogainu vai cirtainu parūkas matu veidošanā, veiciet ieveidošanu ar roku pirkstiem.

Kondicioniera izmantošana.
Uz sausas parūkas vienmērīgi izsmidziniet kondicionieri, turot to 20-30 cm attālumā. Ieveidojiet matus ar ķemmi, sākot ar galiņiem. Pieļaujama vairākkārtīga kondicioniera izmantošana starp mazgāšanas reizēm. Pārmērīgas kondicioniera izmantošanas rezultātā parūka var ātri kļūt netīra.

Uzglabāšana.
Ilgstošai parūkas uzglabāšanai var izmantot kārbu, kurā jūs to iegādājāties. Pārējos gadījumos labāk izmantot speciālu parūkas statīvu, uz kura atrodoties, izstrādājums nesaburzīsies un saglabās savu formu.

Parūku no sintētiskiem matiem kopšanā nekad neizmantojiet karstu fēnu, ūdeni un citus siltuma avotus. Negaidīta karsta gaisa plūsma, piemēram, cepeškrāsns durvju atvēršana, mašīnas sildītājs vienā mirklī var parūku sabojāt.

Svarīgi:
1. Mazgājot parūku, izvairieties no asām un enerģiskām kustībām.
2. Neizmantojiet karstu ūdeni, lai izvairītos no parūkas cepures deformācijas.
3. Nepaātriniet parūkas žūšanas procesu, novietojot to siltuma avotu tuvumā, jo tas var izraisīt parūkas cepures deformēšanos un matu izkrišanu.